Wonen op een prachtig plein in de wijk Groenhouten? Het is nu mogelijk, in een
royale ééngezinswoning met berging, zonnige en groene achtertuin op het westen en parkeerplaats(en) voor de deur.
De woning is gelegen op een kindvriendelijk plein met diverse speelvoorzieningen en alleen bestemmingsverkeer. Op loopafstand vind je meerdere basisscholen en diverse sportclubs. Winkelcentrum ‘De Hamershof’ met diverse winkels en gezellige restaurants, bevindt zich ook in de buurt. Openbaar vervoer, o.a. naar station Amersfoort, is op loopafstand. Ook fiets je in tien minuten naar het centrum van Amersfoort. Een centrale locatie in Leusden met een optimale bereikbaarheid in de populaire, groene wijk Groenhouten.
Indeling begane grond: Entree/hal met toilet en meterkast en toegang tot de berging met eigen deur naar buiten. Deur naar de zonnige en royale woonkamer. Op dit moment is het voorste deel van de woning in gebruik als sfeervolle eetkamer met directe toegang tot de open woonkeuken en zicht op de voortuin. De keuken in U-opstelling is o.a. voorzien van van veel kast- en werkruimte en beschikt over de volgende apparatuur: 5-pits gasfornuis, koelkast, vriezer en oven. De zithoek is aan de tuinzijde gesitueerd en de grote pui met volledig glas biedt fraai zicht op de groene en bloemrijke achtertuin. Via een schuifpui is de tuin bereikbaar. Direct naast de afgesloten trap naar de eerste verdieping is nog een ruime provisiekast.
Tuin: Aan de voorzijde van de woning is er ruim plaats om de auto(‘s) te parkeren op eigen terrein. De aangebouwde berging is een ideale plek voor de fietsen en meer. Vanuit de voortuin heb je goed zicht op het speelplein en kun je zelf genieten van een kop koffie, terwijl de kinderen (of kleinkinderen) aan het spelen zijn.
Groene achtertuin met veel vaste beplanting, een gazon en terras direct bij de woning. Hier ervaar je volop privacy, doordat er vrijwel geen achterburen zijn.
Veel vogels in de achtertuin en ook eekhoorns wonen in het gebied rond de achtertuin.
Eerste verdieping: Overloop en toegang tot 3 slaapkamers van goede afmetingen, respectievelijk 9, 10 en 12 vierkante meter. Alle kamers beschikken over veel daglicht door de grote raampartijen. De (eenvoudige) badkamer is v.v. een ligbad, wastafel en toilet, wasmachine-aansluiting aanwezig.
Tweede verdieping: Voorzolder met de opstelplaats CV-ketel, aansluitpunten voor wasmachine en droger. Onder de kap is extra bergruimte achter de knieschotten. Zeer royale zolderkamer met aan beide zijde een dakkapel over de hele breedte waardoor prachtig uitzicht over het plein en over de groene ruimte achter het huis. Deze dakkapellen zorgen voor veel binnenruimte, maar zeker ook voor veel licht! Een prachtige 4e slaapkamer met wastafel en met bergruimte achter knieschotten. Deze kamer biedt voldoende ruimte om er eventueel twee slaapkamers van te maken.
Algemeen: Een fijne gezinswoning in een gezellige buurt, met veel ruimte zowel op de begane grond als op de verdiepingen.
Bel of mail met ons kantoor en plan een bezichtiging, 033-7410070 / welkom@fundamentmakelaars.nl